Kırıkkale Dershane Hakkında | Neden Matbir?

Bu makalemizde, Kırıkkale dershane hakkında size birçok bilgi ve öneri sunulacaktır. Eğer Kırıkkale ili ve çevresinde dershane arayışında olan ebeveyn veya öğrenciyseniz mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. Kırıkkale dershane hakkında ihtiyaç duyacağınız tüm seçim kriterleri sizlere detaylıca aktarılacaktır.

Kırıkkale, Türkiye’nin Ankara ile Sivas arasında yer alan bir ilimizdir. İlde birçok dershane bulunmaktadır ve öğrencilerin başarılarına katkı sağlamaktadırlar. Kırıkkale’deki dershaneler arasında en popüler olanları arasında ise MATBİR Dershanesi gelmektedir. Sınav başarışı ve okul içindeki performansını arttırmak isteyen her öğrenci Kırıkkale MATBİR Dershanesini tercih etmektedir. Kırıkkale MATBİR Dershanesi, Kırıkkale’de öğrencilerin eğitim hayatlarına destek veren bir özel dershanedir. Dershanenin öğretmen kadrosu alanında uzman ve deneyimli öğretmenlerden oluşmaktadır.

Matematik, geometri, fizik, kimya gibi sayısal derslerin yanı sıra Türkçe, sosyal bilgiler, edebiyat gibi sözel derslerde de öğrencilere destek vermektedir. Dershanede, öğrencilere sınavlara hazırlık amaçlı dersler verilmekte ve öğrencilerin akademik başarılarını arttırmalarına yardımcı olunmaktadır. Özellikle LGS ’ye hazırlanan 6. 7. 8. Sınıf öğrencileri ve YKS ’ye hazırlanan 9. 10. 11. Ve 12. Sınıflar tarafından tercih edilmektedir. MATBİR Dershanesinin bu kadar talep görmesinin sebebi, yapay zekâ sistemi destekli deneme analizleri, soru yazarı öğretmen kadrosu, birebir etüt desteği ve rehberlik sistemidir.

Kırıkkale MATBİR Dershanesi’nin eğitim programı öğrencilere bireysel olarak uyarlanır. Bu sistemin temelinde öğrenciye özel hazırlanan ders programı yatmaktadır. Öğrencilerin eksikleri ve ihtiyaçları belirlenir ve buna göre bir eğitim planı hazırlanır. Kabalık olmayan az nüfuslu sınıf ortamı sayesinde öğrenciler derslerde anlamadıkları konuları tekrar sorabilmektedir. Öğrencilerin konuları tam olarak anlamaları için ekstra açıklamalar yapılır. Aynı zamanda birebir etüt ve soru çözümü imkânı sağlanır.

Dershanede düzenli deneme sınavları yapılarak öğrencilerin sınav tecrübeleri arttırılmaktadır.

Kırıkkale MATBİR Dershanesi’nin eğitim felsefesi öğrencilerin akademik başarılarını arttırmak ve onları hayata hazırlamaktır. Dershanenin öğretmenleri öğrencilerin sadece sınavlara hazırlanmasına değil, aynı zamanda kendilerini geliştirmelerine, özgüvenlerini arttırmalarına ve gelecekteki hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktadır.

Sonuç olarak, Kırıkkale MATBİR Dershanesi öğrencilerin akademik başarılarına katkıda bulunan, alanında uzman öğretmen kadrosuyla öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun eğitim programları sunan eğitim kurumudur.

Kırıkkale’de En Çok Tercih Edilen Dershaneler Listesi

 1. Kırıkkale MATBİR Dershanesi: Yeni nesil soru çözüm teknikleri, soru çözüm kampları, yapay zekâ sistemli veri tabanı ve deneme analizleri ile MEB ve ÖSYM soru tarzlarına uygun eğitim sunmaktadır. Her öğrenciye özel hazırlanan ders çalışma programıyla verimlilik arttırılır. Sınıfların az nüfuslu olmasına özen gösterilir. Aynı zamanda deneme sınavı analizlerine göre öğrenciler seviyelerine göre gruplara ayrılır. Böylece ders işleyiş süreci kolaylaştırılır. MATBİR Dershanesi sunduğu rehberlik desteği ile sosyal ve psikolojik sorunlarında önüne geçer. Motivasyon ve odaklanamama problemlerine çözüm bulur.
 2.  İnkılap Dershanesi: Kırıkkale’nin en eski ve köklü dershanelerinden biridir. Öğrencilere sınavlara hazırlık amaçlı dersler verir.
 3.  Bilgi Dershanesi: Kırıkkale’de tercih edilen diğer bir dershane olan Kırıkkale Bilgi Dershanesi, öğrencilere öğretmenlerin bireysel olarak ilgilendiği dersler sunmaktadır.
 4.  Final Dershanesi: Kırıkkale Final Dershanesi, özellikle üniversiteye hazırlanan öğrencilere yönelik hazırlık dersleri vermektedir.
 5. Öncü Dershanesi: Kırıkkale Öncü Dershanesi, öğrencilere akademik başarılarının yanı sıra sosyal ve kültürel gelişimlerine de önem veren bir dershane olarak öne çıkmaktadır.

Bu dershaneler, Kırıkkale’de öğrencilerin sınavlara hazırlanması için en çok tercih ettiği dershanelerdir. Ancak, her öğrencinin ihtiyacı farklı olduğundan, tercih edilecek dershane öğrencinin ihtiyaçlarına, hedeflerine ve öğrenme tarzına uygun olmalıdır.

Kırıkkale MATBİR Dershanesi Ayrıcalıkları

 1. Uzman Öğretmen Kadrosu: MATBİR Dershanesi, alanında uzman ve deneyimli öğretmenlerden oluşan bir kadroya sahiptir.
 2. Bireysel Ders Programları: Öğrencilerin eksikleri ve ihtiyaçları belirlenerek, bireysel olarak hazırlanan eğitim planlarıyla öğrencilerin akademik başarıları arttırılır. Her öğrenciye odaklanma süresi ve eksiklerine göre ayrı ders çalışma programları hazırlanır.
 3. Sınavlara Hazırlık: MATBİR Dershanesi, öğrencilerin sınavlara hazırlanmalarına yönelik dersler verir. Ayrıca sınav tecrübelerini arttırmak amacıyla deneme sınavları da düzenlenir. Özellikle MEB ve ÖSYM’nin düzenlediği sınavların tarzına yönelik denemeler hazırlanır. Öğrenciler düzenli olarak sınavlara girerler. Bu şekilde sınav tecrübesi kazandırılır.
 4. Geniş Ders Programı: Matematik, geometri, fizik, kimya gibi sayısal derslerin yanı sıra Türkçe, sosyal bilgiler gibi sözel derslerde de öğrencilere destek verilir. Öğrenciler kazanmak istedikleri bölüm ve programlara göre sınıflara ayrılır. Böylece hedefe özel dersler verilir.
 5. Rehberlik Sistemi: MATBİR Dershanesi’nin öğretmenleri, öğrencilerin sadece sınavlara hazırlanmasına değil, aynı zamanda kendilerini geliştirmelerine, özgüvenlerini arttırmalarına ve gelecekteki hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olurlar. Yaşanan sosyal ve psikolojik problemler uzman rehberlik öğretmenleri tarafından çözülmektedir. Böylece öğrenciye motivasyon eksikliği sağlayacak problemler ortadan kaldırılmaktadır.
 6. Öğrenci Takibi ve Veli Bilgilendirme Sistemi: MATBİR Dershanesi, öğrencilerin akademik başarılarını yakından takip eder ve öğrencilerin ilerlemeleri hakkında düzenli olarak velilerle iletişim kurar. Ayrıca eş zamanlı olarak devamsızlık durumu hakkında veliye SMS ile bilgilendirme yapılır.
 7. Modern Eğitim Teknolojileri: MATBİR Dershanesi, modern eğitim teknolojilerini kullanarak öğrencilerin derslerde daha etkili ve verimli bir şekilde öğrenmelerine yardımcı olur. Özellikle ‘Yapay Zekâ Sistemi’ ile her deneme sonrası öğrencinin doğru ve yanlışları analiz edilir. Eksik olunan konularda birebir etüt veya soru çözümü etüdü alması sağlanır. Eksikliklerini fark eden öğrenci konu tekrarlarını bu sistemin sonucuna göre yapabilir. Deneme sınavı soru çözümlerini videolu olarak web sitesinden takip edebilir. Böylece evde eğitime devam edilmesi sağlanır.
 8. Sessiz Ders Çalışma Ortamı ve 7/24 Açık Kütüphane İmkânı: Öğrencilerin boş zamanları verimli değerlendirmeleri için MATBİR Dershanesi kendi bünyesinde kütüphane imkânı sunmaktadır. Bu kütüphaneler hem grup çalışmasına hem de bireysel çalışmalara uygun ortamlardır. Kütüphane içinde nöbetçi öğretmenlerimiz anlık olarak öğrencilerin sorularına yardımcı olmaktadır. Ders saatini bekleyen veya evde uygun ders çalışma ortamı olmayan öğrenciler bu imkânlardan yararlanabilmektedir.
Ara
Son Eklenen Yazılar
No posts found