Kırıkkale En İyi Dershane | Yorumları

Bu yazımızda özellikle Kırıkkale’de yaşayan ve henüz dershane tercihinde bulunmamış veli ve öğrencilere Kırıkkale en iyi dershane hakkında bilgiler sunulacaktır. Dershane neden önemlidir? Dershane seçimi yaparken nelere dikkat edilmelidir? Kırıkkale en iyi dershane hangisidir? Gibi aklınıza takılan tüm sorulara yanıt verilecektir. Herhangi bir dershaneye kayıt yaptırmadan önce tavsiyelerimizi okumanızı öneriyoruz.

Kırıkkale hakkında bilgi için hemen tıklayın!

Dershaneler öğrencilerin okul başarısını arttırmasında ve LGS-YKS gibi önemli sınavlarda motivasyonunu yakalaması için eğitim veren özel kurumlardır. Özellikle 8. Sınıflar (LGS ‘ye hazırlanan öğrenciler) ve 12. Sınıflar (YKS ’ye hazırlanan öğrenciler) mutlaka bir dershaneden eğitim desteği almalıdır. Ancak alınacak eğitimin ne denli verimli olacağı öğrencinin azminden kaynaklanıyor gibi görünse de dershane seçimi de önemli bir faktör olmaktadır.

Kırıkkale en iyi dershaneler arasında MATBİR Dershanesi yakaladığı başarılarla adını duyurmuş köklü eğitim kurumlarındandır. Tüm LGS, YKS ve Mezuna kalan öğrencilere özel eğitim sunmaktadır.

Kırıkkale Dershane Yorumları

Kırıkkale’deki dershaneler hakkında çeşitli yorumlar bulunmaktadır. MATBİR Dershanesini tercih etmiş veya geçmiş dönemde eğitim alan öğrenciler tarafından ise birçok olumlu yorum yapılmıştır. Bunlar arasında MATBİR Dershanesinin ayrıcalıkları dikkat çekmektedir. En çok üzerinde durulan yorumlar ise şunlardır:

 • MATBİR Dershanesi’nde öğretmenlerin alanında uzman olduğunu ve öğrencilere çok yardımcı olduklarını belirten yorumlar bulunmaktadır.
 • Yapay zekâ sisteminin öğrencilerin eksiklerini tespit edip, onlara özel çalışma programları hazırlamasının çok faydalı olduğunu belirten öğrenciler vardır.
 • Deneme sınavlarının düzenli olarak yapılması ve geri bildirimlerin zamanında verilmesi sayesinde öğrencilerin sınavlara daha iyi hazırlanabildiği belirtilmiştir.
 • Veli bilgilendirme sisteminin çok işlevsel olduğu ve velilerin öğrencilerin durumlarını yakından takip edebildiği belirtilen yorumlar mevcuttur. Bu sayede velilerin öğrencileri takibi kolaylaşmaktadır. Böylece ebeveynler tarafından da birçok olumlu yorum yapılmaktadır.
 • Dershanenin konumu ve kolay ulaşım imkânı da öğrenciler tarafından olumlu olarak değerlendirilmiştir. Kırıkkale’nin tüm ilçelerinden geçen otobüs ve dolmuş duraklarına sahip bir merkezde yer almaktadır. Bu sayede öğrencinin yollarda boşa zaman geçirmesinin önüne geçilmektedir.
 • Dershane sınıflarının az nüfusa sahip olması öğrencilerin ilk tercih sebepleri arasında yer almaktadır. Bu sayede odaklanamama problemlerinin önüne geçilmektedir. Aynı zamanda ders esnasında öğrenciler anlamadıkları konuları rahatlıkla öğretmenlerine sorabilmektedir. Öğretmenlerinde her öğrenciye ayrı ilgi gösterme olanağı artmaktadır.
 • MATBİR Dershanesi rehberlik sistemi öğrencilere ders motivasyonu, odaklanamama problemleri, ailevi ve sosyal çevresiyle yaşadığı problemleri çözmek adına danışmanlık yapmaktadır. Böylece öğrencinin ders durumunu olumsuz etkileyecek sosyal ve psikolojik problemlere çözüm önerileri sunulmaktadır.

Tabii ki, her öğrencinin dershaneden beklentileri farklıdır ve yorumlar kişisel deneyimlere dayanır. Bu nedenle, dershaneye karar vermeden önce birden fazla kaynaktan bilgi edinmek ve farklı dershaneleri ziyaret ederek karşılaştırmak faydalı olabilir.

Kırıkkale Etüt Merkezleri

Kırıkkale’de etüt merkezi olarak MATBİR Dershanesi, öğrencilere butik dershane hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet kapsamında öğrencilerin ihtiyaçlarına göre özel çalışma programları hazırlanmakta ve öğretmenler öğrencilere birebir ilgi göstermektedir. MATBİR Dershanesi, yapay zekâ destekli öğrenme yöntemleri ve deneme sınavları gibi yenilikçi teknolojileri kullanarak öğrencilerin başarılarını artırmayı hedeflemektedir.

Butik dershane hizmeti sayesinde, öğrencilerin ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre özel ders programları hazırlanmaktadır. Öğrencilerin derslerdeki eksiklerini tamamlamaları ve sınavlara daha iyi hazırlanmaları için özel dersler ve etütler düzenlenmektedir. Kırıkkale en iyi dershane unvanına sahip dershanemiz öğretmenleri, konuları anlaşılır bir şekilde açıklamakta ve öğrencilere ödevlerinde ve sınavlarda yardımcı olmaktadır.

Kırıkkale etüt merkezleri arasında butik tarzda VIP eğitim veren MATBİR, sınıf mevcudiyetinin az olmasıyla bilinmektedir. Butik sınıflar 8-12 kişiden oluşmaktadır. Bu sayede öğrencilerin odaklanma süresi artmakta, sessiz bir sınıf ortamı yakalanmaktadır.

Ayrıca, MATBİR Dershanesi’nin yapay zekâ destekli öğrenme yöntemleri, öğrencilerin öğrenme stillerine göre çalışma programları hazırlamasına ve öğrencilerin eksiklerini tespit ederek onlara özel öğrenme yöntemleri sunmasına olanak tanımaktadır. Deneme sınavları ise öğrencilerin sınav stresini azaltmalarına ve sınavlara daha iyi hazırlanmalarına yardımcı olmaktadır.

Kırıkkale’de Hangi Dershaneye Gidilmeli?

Yollarda boşa zaman kaybetmemek ve ilk seneden istenilen hedefe ulaşmak için MATBİR Dershanesi tercih edilmelidir. Merkezi konumu, kolay ulaşımı, deneyimli ve alanında uzman öğretmenleri, düzenli yapılan deneme sınavları, randevu sistemiyle çalışan birebir etüt imkânı, rehberlik ve veli bilgilendirme sistemiyle öğrencilere eğitimin her yönünden destek olunmaktadır. Kırıkkale’de MATBİR Dershanesini tercih etmeniz için diğer sebepler ise şunlardır:

 •  Dershanemizde görev yapan öğretmenler, konuları anlaşılır bir şekilde açıklayarak öğrencilerin eksiklerini tamamlamalarına yardımcı olur. Ayrıca öğrencilerin ihtiyaçlarına göre özel ders programları hazırlarlar.
 • MATBİR dershaneleri, yapay zekâ destekli öğrenme yöntemlerini kullanarak öğrencilerin öğrenme stillerine göre özel çalışma programları hazırlarlar. Bu yöntem öğrencilerin eksiklerini tespit ederek onlara özel öğrenme yöntemleri sunmalarını ve öğrencilerin başarılarını artırmalarını sağlar.
 • Eğitim kurumumuz, Kırıkkale’de merkezi konumda bulunmaktadır. Bu da öğrencilerin dershanelere kolayca ulaşmasını sağlar.
 • Düzenli şekilde deneme sınavları yaparak öğrencilerin sınav stresini azaltmalarına yardımcı olunmaktadır. Ayrıca sınavlara daha iyi hazırlanmaları ve farklı soru tipi görmeleri sağlanır.
 • MATBİR dershaneleri, velilere öğrencilerin derslerdeki durumu hakkında bilgi veren bir veli bilgilendirme sistemi sunmaktadır. Bu sayede veliler, öğrencilerinin derslerdeki performansını takip edebilirler.
 • Evinde yeterli ders çalışma ortamı olmayan öğrenciler için 7/24 açık kütüphane hizmeti de sunulmaktadır. Bu sayede öğrenciler ders araları veya çıkışlarda konu tekrarlarını bu sessiz çalışma alanlarında yapabilmektedir.

Kırıkkale dershane hakkında detaylı bilgi için bu yazımızı da mutlaka incelemenizi öneririz. https://kirikkale.matbir.com.tr/kirikkale-dershane-hakkinda-neden-matbir/

Ara
Son Eklenen Yazılar
No posts found